top of page

Šī gada 12.tekstilmozaīkas festivāls "Rīgas tekstilmozaīka 2020" ir noslēdzies. Sirsnīgi pateicamies par atbalstu un dalību darbu autoriem bērnu un pieaugušo konkursos, atbalstītājiem kā arī visiem, kas nāca talkā īstenot mūsu biedrības gada lielāko notikumu. 

  • Starptautiskajā konkursā "Kājceliņš" pirmo godalgu ieguva – Rita Sīmane , otro - Lolita Sīmane, trešo - Dzintra Bitēna. Ainas Muzes ceļojošā balva ekspozīcijā "Krāsu terapija" tika piešķirta Irai Cīrulei par darbu "Otreizēji pārstrādāts tekstils- Ziedu pasaule". Žurnāla Praktiskie Rokdarbi atzinības balvas ieguva:Gundega Šnepste, Ilze Pliska, Ilze Šuļja, Rita Sīmane, Lolita Sīmane, Dzintra Upatniece, Janīna Jasinoviča, Kristīne Lagzdiņa.

  • Bērnu konkursa "Skaņu atkusnis" laureāti 8-11 gadu grupā pirmā vieta Džūlija Tomane “Kušanas temperatūra”, Engures mūzikas un mākslas skola; otrā vieta Karlīna Paula Pļavniece "Kalnu aina", Mārupes Mūzikas un mākslas skola; trešā vieta Aurēlija Bukša "Skaņu virsotnes", Sējas Mūzikas un mākslas skola.

  • 12-16 gadu grupā pirmā vieta Māra Lienīte Makstniece “Klavierkoncerts”, Talsu mākslas skola; otrā vieta - Lāsma Elīna
    Punga "Disko ritmos II", Priekules Mūzikas un mākslas skola; trešā vieta - Evelīna Butreho "Harmonija glāzē", Cesvaines vidusskola.

Anchor 1
Anchor 1

Starptautiskais festivāls „Rīgas tekstilmozaīka” notiek tradicionāli ik gadu Rīgas svētku laikā, un tā ir iecerēta kā savdabīga Latvijas tekstilmozaīkas mākslinieku radošā darba atskaite. Gadu gaitā biedrībai izveidojusies  veiksmīga sadarbība ar Rīgas Domi, VEF Kultūras pili, SIA Coats Latvija, SIA „L.S.A Studia”, SIA MEZ, galeriju „Radošo ideju skapis”, SIA Minolta, kā arī ar audumu un šūšanas piederumu veikaliem „Elīze”, „Linen Fabrics” u.c.. Sadarbības partneri nodrošina telpas un tehnisko aprīkojumu izstādēm un semināriem, kā arī balvas konkursu laureātiem.

  • facebook
EQA_edited.jpg
bottom of page